امروز: پنجشنبه 27 مرداد 1401
برنامه ریزی و تحقیق دقیق منجر به تهیه بودجه منطقی برای تحقیق شده و در بسیاری موارد ،تحقیق ها با تخصیص مناسب و در چارچوب زمانی پیش بینی شده تکمیل می گردیدهنوز مسایل پیش بینی نشده و مشکلات و به دنبال آن نتایج نامطلوب برای بودجه یا برای توانایی سیستم وجود دارد منافع پیش بینی شده و بهبود برنامه ریزی شده برای یک سازمان در نتیجه وارد کردن یک تکنولوژی جد
دسته بندی حسابداری
بازدید ها 1,390
فرمت فایل pptx
حجم فایل 252 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 21
32,400 تومان
هزینه های پنهان پیاده سازی و نگهداری سیستم های اطلاعاتی

—هزینه های پنهان پیاده سازی و نگهداری سیستم های اطلاعاتی

—مقدمه

—اثرات اولیه و اثرات ثانویه

—پیاده سازی —

حقوق و سربار مدیران و پرسنل درگیر در تصمیم گیری

—اثر کارهای دیگر

—بهسازی مکان(سایت)

—آموزش

—هزینه های تبدیل

—نتایج اجرا کردن محدودیت های بودجه

—نگهداری —

اثر روی کار سازمان —پ

شتیبانی از پرسنل —

چگونه اثر هزینه های پنهان را حداقل کنیم

—تجزیه وتحلیلی از تناسب بین یک سیستم و فرآیند های سازمانی —

الزام و تعهد مدیریت به اجرای تحقیق —

مشورت با دیگر کاربران

— طرح های احتمالی برای بدترین سناریوها

تحصیل و نگهداری سیستم های اطلاعاتی، نیازمند مصرف منابع شرکت فراتر از مبلغ سرمایه گذاری شده اولیه برای نرم افزار و سخت افزار می باشد. گاهی اوقات هزینه ها از برنامه ریزان بودجه پنهان می گردد، به وسیله فروشندگانی که ظاهرا همه چیز را تعهد می نمایند، اما در عمل این تضمین ها را با متمایز کردن آنچه ویژگی استاندارد و آنچه نیازمند اصلاح هزینه مشتری است، رد می کنند. در دیگر موارد، هزینه ها به وسیله خود برنامه ریزان بودجه عمدا یا سهوا پنهان نگه داشته می شود. مد نظر قرار ندادن هزینه های پنهان ناشی از عدم درک واقعیت می باشد. برنامه ریزی و ارزیابی دقیق نیازها، نیازمند مشخص کردن این مورد است که سیستم چگونه در سازمان استفاده خواهد شد و چگونه هماهنگ با نیازهای سازمانی اجرا خواهد شد.

اثرات اولیه و اثرات ثانویه

برنامه ریزی و تحقیق دقیق منجر به تهیه بودجه منطقی برای تحقیق شده و در بسیاری موارد ،تحقیق ها با تخصیص مناسب و در چارچوب زمانی پیش بینی شده تکمیل می گردید.هنوز مسایل پیش بینی نشده و مشکلات و به دنبال آن نتایج نامطلوب برای بودجه یا برای توانایی سیستم وجود دارد. منافع پیش بینی شده و بهبود برنامه ریزی شده برای یک سازمان در نتیجه وارد کردن یک تکنولوژی جدید، اثرات اولیه نامیده می شود. فراتر از اثرات اولیه،اثرات ثانویه یا نتایج بدون قصد می باشد که هزینه ها و منافع پیش بینی نشده می باشد.

پیاده سازی

پیاده سازی تحقیق مطابق با اصول فنی اشاره به دوره ای در چرخه عمر سیستم دارد که نیازها رفع شده باشد،طرح ها پذیرفته شده، نرم افزار و سخت افزار انتخاب شده باشد. در خلال مرحله پیاده سازی چرخه عمر سیستم ،سخت افزار و نرم افزار نصب شده و گذر از سیستم قبلی (یا بدون سیستم بودن) به سیستم جدید اتفاق می افتد. این مرحله شامل تبدیل داده ها،آموزش کاربران وآزمون سیستم برای اطمینان از کارکرد سیستم طبق برنامه می باشد.

در برنامه ریزی تحقیق های سیستم، مدیران متمایل به بودجه کردن زمان و وجوه برای افراد درگیر در تحقیق هستند، اما آنها به ندرت زمان یا هزینه های بررسی خودشان، را در تجزیه تحلیل و تصمیم گیری مربوط به انتخاب وپیاده سازی سیستم در نظر می گیرند. در شرکت ها، این شامل آزاد کردن زمان از سایر وظایف یا تامین وجه برای هزینه سفر به مکان فروشنده یا دیگر مشتریان برای ارزیابی و بررسی می شود.

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا