امروز: شنبه 22 مرداد 1401
مقاله کاملی در مورد خودرو دستگاههای ضد سرقت ویژگیها و روشهای آزمون
دسته بندی امنیت
بازدید ها 1,683
فرمت فایل doc
حجم فایل 162 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 41
46,800 تومان
خودرو - دستگاههای ضد سرقت- ویژگیها و روشهای آزمون

پیشگفتار

استاندارد “خودرو- دستگاههای ضد سرقت‌ ” كه پیش‌نویس آن توسط شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران در كمسیونهای مربوط تهیه و تدوین شده و درپنجاه و چهارمین جلسه كمیته ملی استاندارد مورخ 24/12/81  مورد تایید قرار گرفته است ، اینك به استناد بند یك ماده 3 قانون اصلاح قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه 1371 به عنوان استاندارد ملی ایران منتشر می‌شود .

برای حفظ همگامی و هماهنگی با تحولات و پیشرفتهای ملی و جهانی در زمینه صنایع ، علوم و خدمات‌، استاندارد های ملی ایران در مواقع لزوم تجدید نظر خواهد شد و هر گونه پیشنهادی كه برای اصلاح یا تكمیل این استانداردها ارائه شود ، در هنگام تجدید نظر در كمسیون فنی مربوطه مورد توجه قرار خواهد گرفت . بنابراین برای مراجعه به استانداردهای ایران باید همواره از آخرین تجدید نظر آنها استفاده كرد.

در تهیه و تدوین این استاندارد سعی شده است كه ضمن توجه به شرایط موجود و نیازهای جامعه ، در حد امكان بین این استاندارد و استاندارد ملی كشورهای صنعتی و پیشرفته هماهنگی ایجاد شود .

منبع و مأخذی كه برای تهیه این استاندارد به كار رفته به شرح زیر است :

 

1- 74/61/EEC on the approximation of the laws of the Member States relating to devices to prevent the unauthorized use of motor vehicle  

 

 

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا