امروز: یکشنبه 6 اسفند 1402
Wireless به تکنولوژى ارتباطى اطلاق می‌شود که در آن از امواج رادیویى، مادون قرمز و مایکروویو، به جاى سیم و کابل، براى انتقال سیگنال بین دو دستگاه استفاده مى شود
دسته بندی امنیت
بازدید ها 2,177
فرمت فایل doc
حجم فایل 84 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 27
28,800 تومان
تحقیق تکنولوژى Wireless یا انتقال بی سیم و امنیت در شبکه های ادهاک

تکنولوژى Wireless یا انتقال بی سیم:

آشنایى با تکنولوژى Wireless

 

از میان این دستگاه ها مى توان پیغام گیرها، تلفن هاى همراه، کامپیوتر هاى قابل حمل، شبکه هاى کامپیوترى، دستگاه هاى مکان یاب، سیستم هاى ماهواره اى و PDA ها را نام برد. تکنولوژى Wireless به سرعت در حال پیشرفت است و نقش کلیدى را در زندگى ما در سرتاسر دنیا ایفا مى کند.

 

فواید تکنولوژى Wireless

تکنولوژى Wireless به کاربر امکان استفاده از دستگاه هاى متفاوت، بدون نیاز به سیم یا کابل، در حال حرکت را مى دهد. شما مى توانید صندوق پست الکترونیکى خود را بررسى کنید، بازار بورس را زیر نظر بگیرید، اجناس مورد نیاز را خریدارى کنید و یا حتى برنامه تلویزیون مورد علاقه خود را تماشا کنید. بسیارى از زمینه هاى کارى از جمله مراقبت هاى پزشکى، اجراى قوانین و سرویس هاى خدماتى احتیاج به تجهیزات Wireless دارند. تجهیزات Wireless به شما کمک مى کند تا تمام اطلاعات را به راحتى براى مشترى خود به نمایش در بیاورید. از طرفى مى توانید تمامى کارهاى خود را در حال حرکت به سادگى به روز رسانى کنید و آن را به اطلاع همکاران خود برسانید. تکنولوژى Wireless در حال گسترش است تا بتواند ضمن کاهش هزینه ها، به شما امکان کار در هنگام حرکت را نیز بدهد. در مقایسه با شبکه هاى سیمى، هزینه نگهدارى شبکه هاى Wireless کمتر مى باشد.

 

شما مى توانید از شبکه هاى Wireless براى انتقال اطلاعات از روى دریاها، کوهها و استفاده کنید و این در حالى است که براى انجام کار مشابه توسط شبکه هاى سیمى، کارى مشکل در پیش خواهید داشت.

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا