امروز: یکشنبه 9 مهر 1402
این مقاله مطالعات پایداری گذرای سیستم یکپارچه شرق غرب (EWIS) شبکه برق بنگلادش (BPS) را با استفاده از جبرانساز استاتیک VAR (SVC) توصیف می‌کند با افزایش انتقال توان، پایداری گذرا یک موضوع جدی برای عملکرد قابل اطمینان است ارزیابی پایداری گذرا یک مساله به شدت پیچیده و کاملا غیرخطی برای سیستم برق یکپارچه مقیاس وسیع است برای حل این مساله، یک کار تحقیقات
دسته بندی برق
بازدید ها 2,020
فرمت فایل docx
حجم فایل 401 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 9
21,600 تومان
 مقاله بهبود پایداری گذرای سیستم یکپارچه شرق غرب بنگلادش به کمک جبرانساز VAR (SVC)

بهبود پایداری گذرای سیستم یکپارچه شرق غرب بنگلادش به کمک جبرانساز VARو  (SVC)

Transient Stability Enhancement Of Bangladesh East West Interconnected System Using Static VAR Compensator (SVC) 2013

چکیده(2013)

این مقاله مطالعات پایداری گذرای سیستم یکپارچه شرق- غرب (EWIS) شبکه برق بنگلادش (BPS) را با استفاده از جبرانساز استاتیک VAR (SVC) توصیف می‌کند. با افزایش انتقال توان، پایداری گذرا یک موضوع جدی برای عملکرد قابل اطمینان است. ارزیابی پایداری گذرا یک مساله به شدت پیچیده و کاملا غیرخطی برای سیستم برق یکپارچه مقیاس وسیع است. برای حل این مساله، یک کار تحقیقاتی به کمک کنترل‌کننده SVC در صنعت صورت گرفته است. جبرانساز استاتیک VAR (SVC) از اداوت FACTS با اتصال موازی (شنت) است و به عنوان یک پایدارکننده نقش مهمی در اغتشاشات گذرا و دینامیک سیستم قدرت ایفا می‌کند. در این کار، مدلسازی SVC برای افزایش پایداری گذرا مطالعه شده و سیستم یکپارچه شرق- غرب (EWIS) شبکه سیستم برق بنگلادش (BPS) تست می‌شود.

کلمات کلیدی: پایداری گذرا، جبرانساز استاتیک VAR (SVC)، سیستم برق بنگلادش (BPS)، سیستم یکپارچه شرق- غرب (EWIS)، اتصال‌دهنده شرق- غرب (EWI).

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا