امروز: سه شنبه 9 خرداد 1402
تحلیل شبکه های اجتماعی یک چشم انداز مفید و سودمند در حوزه ی از کاربردهای محاسبات اجتماعی فراهم می کند ساختار شبکه های بوحود آمده از همچنین کاربردهایی اشاره به الگوهای درونی این شبکه ها دارد و یک اثر جهانی را در مقیاسی که شناسایی آن سخت است آشکار می کند به همراه اسلاید پاورپوینت و متن زبان اصلی
دسته بندی مقالات ترجمه شده isi
بازدید ها 2,027
فرمت فایل doc
حجم فایل 1.971 مگا بایت
تعداد صفحات فایل 27
40,800 تومان
 مقاله سمینار  شبکه های علامت دار در رسانه های اجتماعی

خلاصه 

رابطه ی بین کاربران در سایت های رسانه های اجتماعی اغلب انعکاسی از ترکیب تعاملات مثبت و منفی است.در مقایسه با اکثر تحقیقاتی در مورد شبکه های اجتماعی که بیشتر به طور مثبت بر روی بیان و تفسیر لینک های ما بین افراد تمرکز دارد. ما چگونگی شرح و بیان اثرات مثبت و منفی ارتباطات بر روی ساختار رسانه های اجتماعی آنلاین را مورد مطالقه قرار می دهیم. ما تئوری شبکه های علامت دار را از روی روانشناسی اجتماعی مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم. ما فهمیدیم که تئوری کلاسیک تعادل ساختاری، به سمت دستیابی به الگوهای رایج تعاملی میل میکند. اما این همچنین با بعضی از پدیده های طبیعی پایه مغایر است.مشاهدات ما مخصوصا وابسته به نتایجی است که به صورت مستقیم از شبکه های آنلاین بدست می آید. ما سپس تئوری متناوب حالت را که شرح بهتری از لبه علامت دار مشاهده شده را دارد، توسعه می دهیم و یک دید درونی نسبت به مکانیسم های اجتماعی برای ما فراهم می کند. کار ما یکی از اولین ارزیابی های تئوری شبکه های علامت دار در مقیاس بزرگ را فراهم می کند، که از مجموعه داده های آنلاین استفاده می کند.همچنین یک چشم انداز برای استدلال در مورد سایت های رسانه های اجتماعی نیز فراهم می کند.

کلید واژگان : شبکه های علامت دار، تعادل ساختاری، تئوری حالت، لبه های مثبت و منفی.


ABSTRACT
Relations between users on social media sites often reflect a mixture of positive (friendly) and negative (antagonistic) interactions. In contrast to the bulk of research on social networks that has focused almost exclusively on positive interpretations of links between people, we study how the interplay between positive and negative relationships affects the structure of on-line social networks. We connect our analyses to theories of signed networks from social psychology. We find that the classical theory of structural balance tends to capture certain common patterns of interaction, but that it is also at odds with some of the fundamental phenomena we observe — particularly related to the evolving, directed nature
of these on-line networks. We then develop an alternate theory of status that better explains the observed edge signs and provides insights into the underlying socialmechanisms. Our work provides one of the first large-scale evaluations of theories of signed networks using on-line datasets, as well as providing a perspective for reasoning about social media sites.
 

فهرست مطالب

 

مقدمه 1

لینک های مثبت و منفی 2  

تئوری شبکه های علامت دار تعادل 2

تئوری شبکه های علامت دار حالت 3

مقایسه دو تا تئوری  4 

شرح مجموعه داده ها  5

تحلیل شبکه های غیرجهت دار 6

تحلیل شبکه های جهت دار 8

زمان بندی و گوناگونی 8

فرمول بندی تئوری حالت 9

لینک های محتوایی 11

ترکیب نقش حالت  12

نتایج بحث شده  13

نتایج 21

منابع 22

مقدمه

  در همین زمان یک چالش به صورت مداوم وجود دارد و به عنوان یک دیدگاه مطالعاتی در بحث محاسبات شبکه های اجتماعی  سازگار شده است . کاربران می توانند ارتباطات غنی و توانمند را از طریق این تنظیمات توسعه دهند. در حالی که این تحلیل شبکه ها به طور کلی پیچیدگی ارتباط را با وجود لینک های دو به دو کاهش می دهد.این یک مشکل اساسی تحقیقات است که به عنوان پلی باعث بوجود آمدن وقفه بین ارتباطات فروان و شبکه طبیعی شده است.

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا