امروز: سه شنبه 21 آذر 1402
دانلودگزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری
دسته بندی کارآموزی
بازدید ها 2,430
فرمت فایل zip
حجم فایل 50 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 41
15,600 تومان
دانلودگزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری

نام فایل : گزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 41

حجم : 20 مگابایت


آشنایی با مكان كارآموزی:
1- تاریخچه سازمان
شركت فنی و مهندسی شكوه رایان فردا یك شركت خصوصی با مدیریت آقای اسدی در سال 1380 واقع در شهرستان خمین، خیابان امیركبیر شروع به فعالیت نمود.
فعالیت های این شركت در زمینه اسمبل و فروش كامپیوترهای شخصی، خانگی، اداری و آموزشی و غیره و قطعات آن و همچنین نصب شبكه های كوچك و بزرگ محلی در مراكز مختلف و مكان هایی همچون ادارات، شركت ها و كافی نت ها و غیره می باشد.
این شركت تمام كامپیوترهای مورد درخواست مشتری های خود را در اختیار آن ها قرار می دهد و در قبال عرضه سیستم های خود به آنان، خدمات گوناگونی مانند گارانتی تمامی قطعات كامپیوتری در مدت های مختلف ارائه می دهد.
لازم به ذكر است كه شركت نمایندگی شركت های
Sumsung
، كیس
MEC
را دارا می باشد.
2- نوع محصولات تولیدی یا خدماتی
شامل اسمبل سیستم، فروش و گارانتی سیستم می باشد و خدماتی همچون نصب ویندوز و رفع عیوب آن و برنامه های جانبی از جمله اتوكد و فتوشاپ و ....
office
و غیره را ارائه می دهد.
از آنجا كه نظام حسابداری هر سازمان به عنوان ابزار مدیران برای تصمیم گیری ، تابع نیازهای اطلاعاتی آن سازمان است ، لذا ابتدا لازم است شناختی از سازمان های دولتی و سپس حسابداری و حسابرسی دولتی مورد عمل آنها را بشناسیم و سپس مورد بحث قرار می دهیم .
یكی از مباحث اصلی و مطرح بخشهای اداری- حسابداری و مالی و خدماتی اكثر موسسات، سازمانها و شركتها در روزهای پایان سال شلوغی و جنب و جوش است كه برای انجام كارهای باقیمانده و ناتمام صورت می گیرد.
انگار كه مسابقه ای در پیش است از كاركرد كارمند ساده گرفته تا مدیران و سرپرستان رده بالای در سازمان جهت رسیدن به نقطه پایان در تلاش هستند.
به راستی چرا اینگونه است؟ و چه عواملی سبب این می شود كه نتوانیم كارهایمان را در طی سال انجام دهیم؟ عوامل فرهنگی موثرند یا عوامل اقتصادی؟
آیا قوانین موجود كشور دارای اشكال و نقص هستند و یا عوامل محیطی و اجتماعی درون سازمانها؟
آیا از فن آوری سیستمهای اطلاعات مدیریت( ) نتوانسته ایم بدرستی
بهره ای ببریم؟
آیا كاركنان سازمانها به موقع وظایف محوله را انجام نمی دهند؟
و آیا مدیران از ابزارهای كنترلی مدیریتی خود به نحو مطلوب استفاده
نمی كنند؟
اینها سئوالات مطرحی هستند كه می توان با حل آنها گره بسیاری از مشكلات موجود سازمانها و شركتها باز شده و بدرستی از زمان بعنوان یك منبع محدود استفاده نمود.
...

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا