امروز: چهارشنبه 17 خرداد 1402
طرح کلی این مقاله به این صورت است که در بخش 2 ما یک معرفی اجمالی از سیستم شناوری مغناطیسی ارایه شده بیان می کنیم ، مثل کنترل آن در دو حالت آنالوگ و دیجیتال ؛ بخش 3 اشاره دارد به بعضی مسایل چالش برانگیز و جالب در زمینه شناخت و کنترل سیستم شناوری مغناطیسی ، تا زمینه ساز تحقیقات آتی در مورد این تجهیزات باشد
دسته بندی برق
بازدید ها 2,038
فرمت فایل docx
حجم فایل 8.58 مگا بایت
تعداد صفحات فایل 10
21,600 تومان
 مقاله  سیستم شناور ( levitation ) مغناطیسی در آموزش مهندسی کنترل

 سیستم شناور ( levitation ) مغناطیسی در آموزش مهندسی کنترل + نسخه انگلیسی

MAGNETIC LEVITATION SYSTEMIN CONTROL ENGINEERING EDUCATION
UDC 681.537

1 . معرفی :

سیستم شناوری مغناطیسی قابل حمل ( MagLev ) ، که تصویر آن در Fig.1  مشخص است ، یک طرح آزمایشگاهی است که  بیشتر به منظور آزمایش های کنترلی طراحی شده است . جسم معلق این شناور مغناطیسی تک محوری ، یک  گوی استیل تو خالی است با قطر 25mm و جرم 20g . این تجهیز جهت پشتیبانی از یادگیری کنترل اتوماتیک در دانشکده مهندسی الکترونیک Nis  ، خریداری شده است .

The complete purchase of MagLev System 33-006 was enabled by WUS–Austria  under the Grant CEP No.115/2002.

بخاطر طبیعت غیر خطی و ناپایدار آن ، این سیستم شناوری جالب یک طرح بسیار چالش برانگیز است.

طرح کلی این مقاله به این صورت است که : در بخش 2 ما یک معرفی اجمالی از سیستم شناوری مغناطیسی ارایه شده بیان می کنیم ، مثل کنترل آن در دو حالت آنالوگ و دیجیتال ؛ بخش 3 اشاره دارد به بعضی مسایل چالش برانگیز و جالب در زمینه شناخت و کنترل سیستم شناوری مغناطیسی ، تا زمینه ساز تحقیقات آتی در مورد این تجهیزات باشد . بخش 4 شامل بازنگری برخی گام های اولیه در طراحی و تاسیس یک آزمایشگاه از راه دور کنترل اتوماتیک در دانشکده مهندسی الکترونیک در Nis است ، جایی که سیستم MagLev یکی از آزمایشات پیشنهاد شده است .

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا