امروز: یکشنبه 5 تیر 1401
مقدمه «معامله آنلاین» (Online Trading) ،واژه ای كه اغلب سرمایه گذارن با شنیدن آن به فكر كارگزاریهای جزئی همچون Etrade،ESchwa ، Fidelity می افتند كه سفارشات خرید و فروش را در قبال دریافت كارمزدی اندك از طریق اینترنت انجام می دهندسرمایه گذاران با بهره گیری از خدمات این كارگزاران جزء به جای پرداخت كمیسیون های بالا به كارگزاران سنتی، میلیونها دلار
دسته بندی اقتصاد
بازدید ها 1,635
فرمت فایل doc
حجم فایل 14 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 7
15,600 تومان
بورس الكترونیك : گزینه ای مناسب فرا روی سرمایه گذارن

مقدمه:

«معامله آنلاین» (Online Trading) ،واژه ای كه اغلب سرمایه گذارن با شنیدن آن به فكر كارگزاریهای جزئی همچون   E-trade،E-Schwa ، Fidelity می افتند كه سفارشات خرید و فروش را در قبال دریافت كارمزدی اندك از طریق اینترنت انجام می دهند.سرمایه گذاران با بهره گیری از خدمات این كارگزاران جزء به جای پرداخت كمیسیون های بالا به كارگزاران سنتی، میلیونها دلار صرفه جویی می كنند.اما قدرت حقیقی اینترنت در تغییر شیوه های سرمایه گذاری و افزایش میزان صرفه جویی افراد، در پدید آوردن یك بورس الكترونیك خودكار و متمركز نهفته است. مبادله الكترونیك واسطه های حرفه ای و مبالغ اضافی را كه آنان برای كاهش ریسك و افزایش نقدینگی ایجاد می كنند از بین می برد.بدین ترتیب سرمایه گذاران بیشتری جذب بازار شده و هزینه های معامله نیز كاهش می یابد.

آیا تابلوهای الكترونیكی بورس انعكاس دهنده آینده معامله برای همه سرمایه گذارن است؟ احتمالاً خیر. حذف نقش واسطه هایی چون متخصصان(specialists)در بورس نیویورك و كارگزاران سنتی،دغدغه های عمده ای را درباره نقدینگی و كارآیی بازار بوجود آورده است كه بسیاری مایل به پذیرش آن نیستند.از نظر اغلب سرمایه گذاران هزینه فایده ناشی از كاربرد سیستم های معاملاتی آنلاین در مقابل احساس امنیتی كه آنان از معامله سهام در بازارهای سنتی بدست می آورند ناچیز است.

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا