امروز: سه شنبه 9 خرداد 1402
آنالیز مقالات به همراه اسلاید پاورپوینت
دسته بندی مقالات ترجمه شده isi
بازدید ها 1,589
فرمت فایل doc
حجم فایل 1.412 مگا بایت
تعداد صفحات فایل 10
19,200 تومان
 و آنالیز آنالیز مقاله اول یافتن مسیر بهینه بدون خطا در شبكه با خرابی گره زیاد

آنالیز مقاله اول

یافتن مسیر بهینه بدون خطا در شبكه با خرابی گره زیاد

- طرح اصلی مقاله

تعبیه مسیر ویژه در پردازش‌های موازی از اصول بسیارمهم است. قبلا، تعدادی از الگوریتم‌های موازی که توانایی اجرا شدن روی آرایه‌های خطی را دارند توسعه داده شده اند. بنابراین به خوبی قابل اجرا روی معماری موازی و مسیر تعبیه شده هستند. پیدا کردن طولانی ترین مسیر عاری از خطا بین دو گره دلخواه، می‌تواند در الگوریتم‌های مسیریابی دوگانه و چندگانه برای کاهش تراکم و اجتناب از بن بست موجود در الگوریتم‌های درختی رایج در محاسبات موازی مورد استفاده قرار گیرد.

با توجه به اینکه خرابی لینک و پردازنده ممکن است زمانی که شبکه در حال استفاده است، رخ دهد، لذا رسیدگی به شبکه معیوب و یافتن مسیر عاری از خطا بسیار مهم است. با فرض اینکهمجموعه خرابی‌های گره در گراف ستاره ای بعدی Sn مفروض باشد. میتوان نشان داد جائیکه  و کمینه باشد حلقه بدون خرابی با طول  (به طوری که همه خرابی‌های گره وابسته به گراف ستاره ای m بعدی است) توانائی تعبیه شدن روی  را دارد.

آنالیز مقاله دوم

تعبیه سیكل تحمل پذیری خطا در فرامكعب با زوج‌هایی از گره‌ها و لبه‌های خراب

– طرح اصلی مقاله

فرض كنید fv (به همان ترتیب، fe) تعدادی ازگره‌های معیوب (به همان ترتیب، لبه‌ها) دریك فرامكعبی چندبعدی را مشخص می‌كنند. در این طرح نشان داده شده است كه یك سیكل عاری از خطا با حداقل طول  می‌تواند در یك فرامكعبی چند بعدی با  و  تعبیه شود. با فرض یا  و  نتایج نه تنها بهترین نتایج به دست آمده قبلی را بهبود می‌ بخشد بلكه نتایجی را كه فقط در آن گره‌های معیوب مطرح شده اند را نیز بهبود می‌بخشد. فرامكعبی یكی از پرکاربردترین معماری‌های چند منظوره‌ای است كه تاكنون برای ساختارهای موازی حجیم یا سیستم‌های توزیع شده به اكتشاف رسیده است. یك ساختار حلقه ای كه یك توپولوژی اساسی برای پردازش توزیع شده و موازی می‌باشد، كه برای شبكه‌های محلی و توسعه الگوریتم‌های موازی مشابه با هزینه‌های ارتباطی كم مناسب است.

 

 

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا