امروز: یکشنبه 6 اسفند 1402
این مطالعه اثر عوامل تعیین كننده كیفیت را از نوشته ای درباره ارزیابی مزایا با استفاده از مدل موفقیت سیستم اطلاعات بررسی می كند رابطه علت و معلول میان سازه های مدلی ، با استفاده از مدل سازی معادله ساختاری ، آزمایش شد
دسته بندی مقالات ترجمه شده
بازدید ها 1,657
فرمت فایل docx
حجم فایل 386 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 20
32,400 تومان
 مقاله ارزیابی اثر عوامل تعیین كننده كیفیت و ویژگی كاربر در اجرای تحقیق طراحی

ارزیابی اثر عوامل تعیین كننده كیفیت و ویژگی كاربر در اجرای تحقیق طراحی

منابع یك سازمان موفق


خلاصه:

از آنجایی كه موانع تجارت و سرمایه گذاری بین المللی به دلیل جهانی شدن كاهش و اطلاعات و ارتباطات توسعه یافته اند ، شركت های چند ملیتی می توانند با سهولت بیشتر به انجام كارهای خود بپردازند . سازمان ها همچنین می توانند از منابع تولید مقرون به صرفه و محصولات صادراتی برای توسعه بازار جهانی خود استفاده كنند . سیستم طرح ریزی منابع سازمانی (ERP) در راستای هدف و به وسیله مفیدی برای مدیریت عملكرد ، بین المللی شده است . به طور قابل ملاحظه ای سیستم های ERP خط مشی اطلاعات را برای بازتاب عملكردها در هر نقطه در زمان و تولید اطلاعات بر یك اساس معین برای تصمیم گیری و اختصاص منابع استفاه می كنند . بنابراین سیستم ERP برای مدیریت و همكاری بازرگانی ضروری است ، اما ارزیابی عمودی و افقی سیستم برای تعیین موثر بودن و موفقیت عملكرد تحقیق لازم است. این مطالعه اثر عوامل تعیین كننده كیفیت را از نوشته ای درباره ارزیابی مزایا با استفاده از مدل موفقیت سیستم اطلاعات بررسی می كند . رابطه علت و معلول میان سازه های مدلی ، با استفاده از مدل سازی معادله ساختاری ، آزمایش شد .

از مطالعه تجربی در تولیدكنندگان پیشتاز كه از سیستم های ERP استفاده می كنند ، برای مزایای مشترك مرتبط با كیفیت اطلاعات ، كیفیت استفاده از سیستم و رضایت كاربر استفاده شد . این بررسی های آنالیزی می تواند مرجعی برای شاغلین و محققانی كه میزان اثر سیستم اطلاعات مدیریت را بررسی می كنند ، باشد .

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا