امروز: سه شنبه 7 آذر 1402
به سادگی و در کمتر از 10 دقیقه بیاموزید هر فایل تصویری از کلیپ و سریال های دانلودی گرفته تا فیلم های موبایل تان را به فرمت استاندارد دی وی دی قابل پخش روی دستگاه های خانگی تبدیل کنید و از تماشای آنها لذت ببرید
دسته بندی نرم افزار
بازدید ها 3,434
فرمت فایل zip
حجم فایل 15.362 مگا بایت
تعداد صفحات فایل 30
26,400 تومان
آموزش تبدیل فیلم به فرمت استاندارد دی وی دی
از این پس به راحتی هر فایل ویدیویی را به فرمت استاندارد خانگی تبدیل کنید

شاید برای شما هم پیش آمده که فایل تصویری جذابی (همانند یک سریال)  را از اینترنت دانلود کرده اید و وقتی آن را روی فلش کپی کرده اید، دستگاه خانگی شما توانایی پخش آن را نداشته است.

یا شاید کلیپ جذابی در سایتهای اشتراک ویدیو همانند آپارت دیده اید و آن را دانلود کرده اید و دوست دارید آن را روی سینمای خانگی تان به راحتی تماشا کنید؟

حتی شاید بخواهید فیلم هایی که با گوشی موبایل خود گرفته اید و سیستم پخش خانگی تان توانایی پخش آن را ندارد را به فرمتی تبدیل کنید تا به آسانی بتوانید روی صفحه بزرگ تلویزیون از تماشای آنها لذت ببرید.

راهکار چیست؟

راهکار این مسئله بسیار آسان است، کافی است یک نرم افزار قوی و حرفه ای برای تبدیل فایلها داشته باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید.
اما اگر هیچ تخصصی در این زمینه ندارید ولی دوست دارید به سادگی این کار را بیاموزید و خودتان انجامش دهید اکنون در جای درستی قرار دارید.
نرم افزارهای زیادی در این زمینه وجود دارند و من تقریبا با بیشتر آنها کار کرده ام و جالب است بدانید فقط یک نرم افزار عملکرد عالی داشته است و باقی آنها فقط وقت تلف کردن هستند و از طرفی کار کردن با آنها هم دشوار است.
من امروز نام آن نرم افزار را همراه با آموزش کامل کار با آن به شما یاد می دهم تا ببینید در کمتر از 10 دقیقه شما می توانید به آسانی هر فایل تصویری را به حالت استاندارد دی وی دی پلیرهای خانگی تبدیل کنید.


نیازی نیست اینترنت را زیر و رو کنید و ده ها بار آزمون و خطا کنید، من به سادگی بهترین و آسان ترین نرم افزار ممکن را به شما یاد می دهم.

کسب درآمد کنید:

بله درست خوانید حتی می توانید با یادگیری این مهارت که خیلی ها بلد نیستند، از دیگران سفارش بگیرید و به آسانی فایلهای تصویری دیگران را تبدیل کنید و پول خوبی از این راه بدست بیاورید.
مزیت این کار است که شما فقط فایلها را به برنامه میدهید و تنظیماتی که یادتان می دهم را به به برنامه می دهید همین و بس.
از این پس کامیپوترتان را رها کنید تا خودش به صورت خودکار و سریع فایلها را تبدیل کند.

پس از تبدیل به راحتی شما فقط فایلها را روی فلش بریزید یا روی دی وی دی رایت کنید و لذت ببرید.

برای تهیه این آموزش و استفاده از برنامه همین حالا روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید و بلافاصله این فلیم آموزشی را با حجم بسیار پایین (15 مگابابت) دانلود کنید.

این مهارتی است که اگر بلد باشید می توانید پیش چشم خیلی ها همانند یک مهندس کامپیوتر اعتبار پیدا کنید...

قیمت: فقط 9000 تومان

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا