امروز: شنبه 18 آذر 1402
استدلال علی و مبحث های پیرامون آن بخش بزرگی از محتوای تفاسیر مدیریتی را در گزارشات سالاته به خود اختصاص داده است استدلال علی در مقاصد سازمانی و عملکرد برون داده های مربوطه معمولا به مسبب های بیرونی و درونی سازمان مربوط می شوند
دسته بندی حسابداری
بازدید ها 1,982
فرمت فایل docx
حجم فایل 1.22 مگا بایت
تعداد صفحات فایل 41
50,400 تومان
 مقاله مدیریت استدلال علی بر عملکرد و مدیریت درآمد

مقاله مدیریت استدلال علی بر عملکرد و مدیریت درآمد+ نسخه انگلیسی 2014

Management’s causal reasoning on performance and earnings management

مترجم: راحله علمی

بخشی از

استدلال علی و مبحث های پیرامون آن بخش بزرگی از محتوای تفاسیر مدیریتی را در گزارشات سالاته به خود اختصاص داده است. استدلال علی در مقاصد سازمانی و عملکرد برون داده های مربوطه معمولا به مسبب های بیرونی و درونی سازمان مربوط می شوند. اگر چه در توضیح این مطلب را به دو عبارت نیازها و محرک ها تقسیم کرده اند و تنها به دلایل غیر داخلی مربوط نمی شود. در تحقیق ما، عبارت "استدلال علی" به تمام رنج توزیعی که ممکن است از محتوای برهانی برخیزد، اشاره دارد. مانند یک گزارش تفسیری از مدیریت. در عمل، آنها ممکن است که توضیحات تکنیکی پاسخگو و اثرات تغییرات مداوم محیط را در بر داشته باشند که همراه با تفاسیر خلاقیتی و استدلال گرا یک سیگنال از تلاشهای شناختی قانون مدار را ایجاد می کند تا پیامد عملکرد را وابسته به قرین نماید.

استدلال علی در مفهوم ارتباطاتی اصولا درباره  - دادن احساس – و استفاده از پایه دانش در خواست عقلایی برای ایجاد احساس موقعیت شنونده است. استدلال برهانی از طریق ارتباط بین حوادث و پیامد های آنها، فاکتورها و دلایل مشخصه هایی برای عملکردهای ضروری مشخص می نماید تا بتواند درباره عملکردها و پیامدهای مناسب کارخانه ها بصورت منطقی و مناسب قضاوت کند. این رفتار عقلایی ممکن است، مخصوصاً در لیست کردن کارخانجاتی که تحت هنجارهای قوی و محکم عقلایی هستند و جایی که استفاده از دلایل مناسب می تواند در رقابت کارآمد مورد انتظار باشد و موقعیت ها را سرعت بخشد، مهم باشد. کارخانجاتی که در محیط دارای ابهام فعالیت می کنند، معمولا اینگونه بنظر می رسد که باید قادر به نشان دادن مدارک از رفتارهای عقلایی و منطقی باشند و بتوانند پاسخگوی اتفاق مناسب را فراهم آورند.

 

کلمات کلیدی: مدیریت درآمد، استدلال علی، تفسیر مدیریت

جاگذاری کامل تصاویر و فرومول ها در

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا