امروز: جمعه 11 اسفند 1402
این مجموعه محصولی نیست جز تحقیق جامع پاکت ها یا بسته ی سیستم های اطلاعاتی شبکه های جهانی و IT که تماما در این تحقیق 1000 صفحه ای به صورت جداگانه هرکدام در قالب آفیس وورد جداگانه مورد بحث و برسی قرار گرفته و همینطور پاورپوینت بعضی از ان ها بطور کلی تنظیم و تهیه شده است از جمله پاکت های اطلاعاتی که در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته میتوان به پروت
دسته بندی قالب و گرافیک
بازدید ها 2,010
فرمت فایل doc
حجم فایل 496 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 1000
37,200 تومان
تحقیق مطالعه پاکت های اطلاعاتی ( پروتکل ها. فایروال ها.شبکه ها.سیستم عامل ها.سوییچ ها.Cisco . نت ها.برنامه نویسی ها.اسکریپتها.PHPها.وغیره )

باسلام. بلاخره یکی دیگر از برترین محصولات و تحقیق های درحال تهیه تکمیل و در سای قابل آپلود و خرید قرار گرفت. این مجموعه محصولی نیست جز: تحقیق جامع پاکت ها یا بسته ی سیستم های اطلاعاتی شبکه های جهانی و IT که تماما در این تحقیق 1000 صفحه ای به صورت جداگانه هرکدام در قالب آفیس وورد جداگانه مورد بحث و برسی قرار گرفته و همینطور پاورپوینت بعضی از ان ها بطور کلی تنظیم و تهیه شده است. از جمله پاکت های اطلاعاتی که در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته میتوان به :  پروتکل ها. فایروال ها.شبکه ها.سیستم عامل ها.سوییچ ها.Cisco . نت ها.برنامه نویسی ها.اسکریپتها.PHPها.و ده ها مورد دیگر اشاره نمود. دوستان عزیز این تحقیق یک گنج برای شما به حساب میاید و اگر بخواید همچین تحقیق ایو تنظیم نمایید بیش چند ماه وقت و هزینه عظیمی خواهد داشت ولی ما بخاطر رضایت خاطر ورفاه شما عزیزان این تحقیق عظیم با قیمتی باورنکردنی در اخنیار شما قرار میدهیم هرگز به حجم فایل نگاه نکنید  و حجم کم اونو به خلاصه بودن آن نسبت ندهید. آین محصول با استفاده از نرم افزارهای خاص کاملا فشرده شده ونهایتا دریک فایل زیپ برای شما قرار داده شده و فیال های محتوی زیپ تمام بصورت آفیس وورد میباشد. از دس دادن این محصول چند گام شمارو ازدیگران عقب نگه خواهد داشت پس این محصول شگرف از دست ندهید.

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا