امروز: دوشنبه 20 آذر 1402
پاورپوینتی جذاب و دیدنی برای یادگیری زبان بدن این پاورپوینت زیبا خلاصه کتاب معروف زبان بدن، (چگونه با زبان بدن حرف بزنیم ) نوشته آلن و باربارا بیز و آذر محمودی است که در 82 اسلاید زیبا و پرمحتوا تهیه شده است که برای تدریس و آموزش زبان بدن در کلاس های آموزشی نیز مناسب است آری باور کردنی نیست اما حقیقت دارد کلمات در ارتباط بین انسان ها نقش
دسته بندی روانشناسی
بازدید ها 1,239
فرمت فایل ppt
حجم فایل 6.219 مگا بایت
تعداد صفحات فایل 82
43,200 تومان
دانلود پاورپوینت 82 اسلایدی زبان بدن (خلاصه کتاب زبان بدن آلن پیز)

پاورپوینتی جذاب و دیدنی برای یادگیری زبان بدن

این پاورپوینت زیبا خلاصه کتاب معروف زبان بدن، (چگونه با زبان بدن حرف بزنیم ) نوشته آلن و باربارا بیز و آذر محمودی است که در 82 اسلاید زیبا و پرمحتوا تهیه شده است که برای تدریس و آموزش زبان بدن در کلاس های آموزشی نیز مناسب است. آری باور کردنی نیست اما حقیقت دارد : کلمات در ارتباط  بین انسان ها نقش چندان زیادی ندارند بلکه این حرکات بدن و دست و صورت هستند که اطلاعات بیشتری را انتقال می دهند . حتی ما گاهی اوقات کلماتی را به کار می بریم که  با حرکات مان منطبق نیستند . مطالعه این پاورپوینت زیبا و مفهومی را به تمامی کسانی که علاقه هستند بتوانند از طریق حرکات بدن مثل حرکات دستها و حالات صورت و چهره و نحوه حرف زدن، طرف  مقابل خود را بهتر بشناسند و یا حتی مذاکره بهتری با افراد از طریق شناخت حرکات بدن و معانی آن داشته باشند، توصیه میکنم.

برخی عناوینی که در این فایل آمده است:

u      حریم وقلمرو شخصی (تعریف حریم شخصی، محدوده حریم ها...شخصی و ....)

u      حرکتهای کف دست

u      حرکتهای دست و بازو

u      حرکتهای دستهاروی صورت

u      چگونه با دست مانع می سازیم

u      موانعی که با پا ایجاد می شود

u      دیگرحرکات ورفتارهای معمول

u      پیام چشم ها

u      حرکات وپیامهای ارتباط گیری 

u      سیگار،سیگاربرگ،پیپ عینک

u      حرکات مرزبندی ومالکیت

u      بازتاب حرکات دیگران

u      بلندی قامت وموقعیت اجتماعی

u      اشاره کردن به یک سمت

u      چگونه سرمیزبنشینیم

u      نمایش قدرت

u      مجموعه ای ازحرکات مجزا

توصیه میکنم کسانی که علاقه مند هستند بتوانند از طریق حرکات بدن مثل حرکات دستها و حالات صورت و چهره و نحوه حرف زدن، طرف  مقابل خود را بهتر بشناسند و یا حتی مذاکره بهتری با افراد از طریق شناخت حرکات بدن و معانی آن داشته باشند، این مطلب را با دقت مطالعه کنند.

 

فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا