امروز: سه شنبه 11 مهر 1402
تلویزیون و دیگر رسانه های جمعی نقش بسیاری در بهبود و اطلاعات و تغییر فرهنگ و آداب و رسوم یک جامعه دارد که افراد مختلف به تناسب علاقه و وقت برنامه های خود را برنامه های متنوع ان بهره می گیرند ولی مدت زمان تماشای تلویزیون در افراد مختلف بستگی به میزان بیکاری و علاقه و دیگر عوامل تفاوت دارد
دسته بندی آمار
بازدید ها 1,380
فرمت فایل pdf
حجم فایل 179 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 18
15,600 تومان
آمار ـ میزان تماشای تلویزیون در افراد

توضیحی مختصر از تحقیق آمار میزان تماشای تلویزیون افراد در یک روز :

تلویزیون و دیگر رسانه های جمعی نقش بسیاری در بهبود و اطلاعات و تغییر فرهنگ و آداب و رسوم یک جامعه دارد . که افراد مختلف به تناسب علاقه و وقت برنامه های خود را برنامه های متنوع ان بهره می گیرند . ولی مدت زمان تماشای تلویزیون در افراد مختلف بستگی به میزان بیکاری و علاقه و دیگر عوامل تفاوت دارد .

این تحقیق به میزان تماشای تلویزیون در یک روز اختصاص دارد که به همین منظور پرسشنامه ای تهیه شده و حدود چهل نفر از افراد مختلف ( از ۱۰ سال تا ۶۰ سال ) مورد سنجش قرار گرفته اند که با محاسبات انجام شده سعی شده که این تحقیق به بهترین شکل پایان پذیرد .

با توجه به محاسبات انجام شده تلویزیون به طور متوسطی در پر کردن اوقات فراغت افراد نقش دارد . به طور میانگین سه ساعت و هفتاد و پنج صدم ساعت از وقت افراد صرف تماشای تلویزیون و برنامه های آن می شود . که این زمان بیشتر به برنامه های شب اختصاص می یابد یعنی بیشتر افراد حدود ۶۵ درصد آنها در شب به تماشای تلویزیون می پردازند که باعث مصرف برق در پاسی از شب می شود که این خود یک اشکال به شمار می رود . در این میان شبکه ای که بیشترین تماشگر و علاقه مند را داراست شبکه ی سوم است که حدود ۷۰ درصد افراد این شبکه را در تامین برنامه های خود مناسب می بینند و می توان گفت برنامه های این شبکه سازگاری بیشتری با علاقه های افراد دارد و افراد (تقریباً) به طور نسبتا زیادی به برنامه های مورد علاقه خود وابستگی پیدا می کنند .

شما عزیزان برای دانلود تحقیق آمار میزان تماشای تلویزیون افراد در یک روز و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

 

فهرست مطالب تحقیق آمار میزان تماشای تلویزیون افراد در یک روز به صورت زیر می باشد :

 1. مقدمه
 2. محاسبات سوال ۱
 3. نمودار های میزان بیکاری افراد در یک روز ( سوال اول )
 4. نمودار چند ضلعی فراوانی نسبی مدت زمان بیکاری افراد در یک روز
 5. محاسبات شماره ۲
 6. محاسبات سوال ۳
 7. نمودار های میزان تماشای تلویزیون در یک روز ( سوال ۳ )
 8. نمودار چند ضلعی تماشای تلویزیون در یک روز
 9. محاسبات سوال ۴
 10. محاسبات سوال ۵
 11. نمودار های میزان علاقه مردم به شبکه های تلویزیونی سوال ۵
 12. محاسبات سوال ۶
 13. محاسبات سوال ۷
 14. محاسبات سئوال ۸
 15. محاسبات سئوال ۹
 16. نتیجه گیری
 17. منابع و ماخذ
فایل های مرتبط ( 24 عدد انتخاب شده )

بالا